Zpět
Nakladatelství PENROUS


Nakladatelství PENROUS vzniklo v roce 2008. Jeho posláním je postupně vydávat knihy svého majitele a současně jediného kmenového autora, a to vždy hned poté, jakmile je napíše. Autorovi tak nehrozí,  že by jeho rukopis nakladatelství odmítlo, a nakladatelství, že by mu autor utekl ke konkurenci. V jednoduchosti je krása.

Nakladatelství zastupuje svého kmenové autora také ve spolupráci s divadelní agenturou Dilia při provozování divadelních her Madam Colombová zasahuje, Paní Fantomasová se zlobí, Esemesky nebrečí, Manželstvím k lásce a Evolucionář aneb jedna třetina čtverce šesti opic.

V roce 2021 nakladatelství vydalo humoristický erotický román Nahé obrazy.

V roce 2017 nakladatelství vydalo humoristický román URNATOUR - pohřební cestovka.

V roce 2012 nakladatelství vydalo ve spolupráci s e-nakladatelstvím Warbler s.r.o. všechny tituly jako e-knihy.

V roce 2011 nakladatelství vydává detektivní thriller o touze po moci a bohatsví Titanic 2022.

V roce 2009 nakladatelství vydalo sbírku humoristických sci-fi povídek 6000 Miliard. Dvaadvacet příběhů nabízí nekonvenční pohled na řadu ufologických záhad, a to v intervalu od lehké nadsázky až po groteskní vykolejenost zdravého rozumu.

V roce 2008 nakladatelství vydalo román Jak nedočíst Viewegha aneb nečekaný boj o nechtěnou knihu. Úsměvné čtení o sebevědomé účetní a jejích trampotách, nejen s ne zcela dobrovolně koupenou knihou. Román byl doplněn o vystřižené kapitoly, wwwfotoalbum a alternativní konec.

V roce 1997 vydál autor svoji prvotinu - román z prostředí módy Bessy


Nakladatelství PENROUS, s.r.o., Anny Letenské 7, Praha 2, PSČ 120 00

Email:  penrous@seznam.cz                 www.penrous.cz
Zpět


VELETRH  SVĚT  KNIHY  2011svet knihysvět knihy 1