Zpět

                                          
           E-KNIHY


urnatour

bessy


setkaní
       

                           URNATOUR pohřební cestovka

Humoristický román o tom, co se stane, když se rádi touláte po hřbitovech, spřátelíte se s hrobníkem, získáte bizarní bydlení ve starém činžáku a navíc si najdete krásnou, ale lehce zmatenou holku. Než se rozkoukáte, máte pohřební cestovku a vozíte nebožtíky na dovolenou.

A přitom to začalo docela nevinně. Původně přátelská výpomoc se rychle změnila v plnohodnotnou cestovku s početnou klientelou. Ale proč vlastně neposlat své blízké zesnulé na dovolenou? Vždyť si tak mohou odpočinout v novém prostředí, přitom poznat některý atraktivní hřbitov z bohaté katalogové nabídky, potkat jiné zemřelé, možná získat i nové přátele a dost možná se i osobně setkat s některou oblíbenou známou osobností.

Zatímco zpopelnění nebožtíci v urnách jsou velmi klidní a trpěliví zákazníci, s jejich ještě žijícími příbuznými lze zažít hodně neuvěřitelných historek. Přání jsou někdy nevšední, ale jak se říká, náš zákazník náš pán. Kromě nich se ale setkáte i s řadou dalších lidí a lidiček, kteří tu více, tu méně ovlivňují osud hlavních hrdinů, Jitky přezdívané Jetelinka, jejího přítele Aleše a jejich netradiční cestovky. Mimo jiné se dozvíte, co na to Kraus, čím se dá vyzrát na negativní energii, jak dopadne zloděj akrobat, co to byl hliněný den, jak na dálku vypnout zlobivého souseda, o čem sní policejní rada a nebo kdo nakonec vyhrál celostátní mistrovství v dezorientačním běhu.

Knihu lze objednat v internetovém knihkupectví - eknihyjedou            eknihyjedou.cz
 

                                            BESSY


Román námětově čerpá z atraktivního prostředí módy. Poutavým způsobem vypráví příběh Bessy, úspěšné a ambiciózní módní návrhářky, která sama sebe staví před velké dilema. Dítě ano nebo ano, manžel ne nebo ne! Zdánlivě těžko řešitelný rébus není ovšem pro schopnou manažerku žádný problém. Na netradiční a kreativní řešení je totiž ze svého byznysu zvyklá.


Knihu lze objednat v internetovém knihkupectví - eknihyjedou            eknihyjedou.cz

                             SETKÁNÍ S GASKOŇCEM


Historický román vypráví dobrodružný příběh odehrávající se ve Francii v polovině sedmnáctého století. Mladý Gaskoněc Pierre odjíždí do Francie, aby zde hledat vysněnou slávu a bohatství v řadách královských mušketýrů tak, jako před mnoha lety jeho slavný krajan d`Artagnan. Cestou ho náhoda svede dohromady s hrabětem Rochefortem, bývalým velitelem gardy kardinála Richelieua, který zrovna nemá na horkokrevného d`Artagnana mnoho dobrých vzpomínek. Oba muži se tak nevyhnutelně střetávají názorově i fakticky. Vzplane boj naivity a zralosti, kdy mládí získává potřebnou zkušenost a stáří znovu objevuje dávno ztracené ideály.Knihu lze objednat v internetovém knihkupectví - eknihyjedou            eknihyjedou.cz


Zpět